در استودیو استارت آپ هاست ایران، ایده ها و نیاز ها در قالب طرح تعریف، بر اساس معیار های خاص تحلیل و در صورت پذیرش، طرح کسب و کار آن ایجاد و از افراد متخصص حاضر، تیم تشکیل می شود و یا برای آن نیروی متخصص استخدام می شود. برای تیم استارتاپ سهم مالکیت تعریف، قرارداد منعقد و منابع مالی مورد نیاز به آن تزریق شده، افراد با تجربه و همچنین زیرساخت های لازم در اختیار استارتاپ قرار می گیرد، استارتاپ پرورش یافته و پس از اینکه کسب و کار به بلوغ کافی رسید، در قالب یک استارتاپ مستقل به مجموعه خدمات هاست ایران افزوده می شود و یا به سرمایه گذار واگذار می گردد و همین روال به صورت مرتب برای کسب و کار های نوپای مختلف ادامه پیدا می کند.

استودیو استارت آپ مناسب چه کسانی است ؟

اگر توسعه دهنده و یا طراح هستید و می خواهید کسب و کار بزرگی راه اندازی کنید ولی نگران مسائلی همچون سرمایه، تیم، سرمایه، زیر ساخت و یا زمان بر بودن اجرای پروژه خود هستید، استودیو استارت آپ هاست ایران در پیشرفت طرح شما را یاری می کند.

shape
shape

مزایای ورود به استودیو استارت آپ

استودیو استارتاپ هاست ایران این فرصت را برای شما مهیا می سازد که ضمن استخدام در هاست ایران و بهره مندی از مزایای آن، سهام استارتاپی که بر روی آن فعالیت می کنید را نیز دریافت نمایید. همچنین شانس حضور در استارتاپ های مختلف برای شما فراهم خواهد شد.

نحوه عضویت در استودیو استارتاپ

برخی از استارت آپ های استودیو استارت آپ

سایر خدمات استارت اپی هاست ایران

عضویت در استدیو استارتاپ

برای عضویت در استدیو استارتاپ هاست ایران فرم زیر را تکمیل و منتظر بررسی کارشناسان ما باشید.

عضویت